קצת עליי

שמי גלית, אני נשואה לחגי ואמא לשתי נערות נפלאות, מיה וטל. במקצועי אני מנהלת שיווק. אני מזמינה אותך להצטרף אלי במסע שתופס חלק מהותי מחיי – הריצה למרחקים ארוכים.  מה שהחל כתחביב, הפך לחלק ממי שאני, חלק מהגוף והנשמה שלי.

לפני מספר שנים הרגשתי צורך לעשייה חדשה והתחלתי לרוץ. החל מהצעד הראשון, לקילומטר הראשון ובבנייה מתונה עד להגיעי למרחק המכובד של מרתון. בהמשך הדרך התאהבתי בעולם של ריצת האולטרה מרתון (כל מרחק העולה על 42.195 ק"מ).

מאז, אני בתוך מסע מדהים, בו גיליתי תשוקה לריצה, למרחקים ולטבע, המגיעים תוך שגרה של התמדה והשקעה, אשר מפתחים אותי הן בחיי המקצועיים והן באישיים. העבודה הקשה השתלמה וזכיתי להישגים בארץ, אלופת ישראל לאולטרה מרתון, ניצחון במירוץ שטח ל 100 ק"מ, כמו גם הישגים מכובדים בתחרויות בחו"ל.

ריצת האולטרה-מרתון, הנה מסע פיזי מפרך, מסע רגשי ומנטלי. התמודדות פנימית וחיצונית. מסע מאתגר, מספק ובעל משמעות עבורי. במהותי, באמונה ובעשייה שלי, אני יודעת שיש דרך קשה לעבור ולעבוד בה, ואני מכוונת גבוה ו'רצה למרחקים ארוכים'.

בחיי היום יום , משפחתי וחבריי רואים אותי מתמודדת, נשברת וגם מצליחה. עובדת קשה, עם אמונה בדרך וביכולת שלי, מתנהלת ומתמודדת עם האתגרים השונים. בנותיי יודעות שאינני "wonder woman"  אלא אישה רגילה שחולמת, מעיזה, עם תשוקה והתמסרות למסע, לדרך החיים שלי.  

המרחבים והטבע, השעות הקטנות בהן אני רצה, השקיעות, הזריחות ועוד מראות הנקרים בדרכי,  הנם עבורי כמו ציור עם מראות קסומים הנשקפים ממנו וממלאים את הלב והנשמה. ולא פעם המראות, התחושות וההנאה שלי, מוצאים ביטוי גם בצילומי טבע שאני מצלמת באימונים, ריצות ותחרויות בהן אני משתתפת.

כיום, אני נושמת, חושבת וחולמת את הריצה. אני 'עובדת' בה ברמה יומית, בהתמדה, הקפדה, הנאה ושמחה. בהלימה, אני זוכה לרגעים של אושר, הנאה וסיפוק. 

בימים אלו, אני חולמת על האתגר הבא ואני יודעת שצפויה לי דרך קשה, מרתקת ומפרכת.  המסע שלי לעבר האתגר הבא ימצא ביטוי גם כאן, במחשבות, במילים ותמונות. 

אני מזמינה אותך ללוות אותי במסע שלי. 

סיפור דרך בתמונות

הפרסומים האחרונים שלי

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן